تالار گفتگوی پزشکان و دندانپزشکان ایران
کلاسهای آمادگی آزمون دستیاری - نسخه‌ی قابل چاپ

+- تالار گفتگوی پزشکان و دندانپزشکان ایران (http://irdrs.com/forum)
+-- انجمن: پزشکی (/forum-1.html)
+--- انجمن: امتحانات پزشکی (/forum-62.html)
+--- موضوع: کلاسهای آمادگی آزمون دستیاری (/thread-34.html)

صفحه‌ها: 1 2

RE: کلاسهای آمادگی آزمون دستیاری - masume - ۱۳۹۰/۲/۵ ۱۲:۴۷ عصر

(۱۳۸۹/۲/۱۲ ۱۰:۲۸ عصر)dr.nash نوشته شده توسط: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
با سلام ...به نظر من کلاس سروش با توجه به اساتیدش خصوصا داخلی و اطفال خوبه ...در مجموع چون اساتید هر درس متخصص همان رشته اند اکثرا .....ودر نهایت هر کلاسی که انتخاب کنی فرق زیادی نداره باید روی جزوه ها مسلط بشی ...همه جزوه ها هم کم و کسری دارن ولی در مجموع تسلط روی همون مطالب رمز موفقیت است ...
وبلاگ من : drnash1.persianblog.ir

باسلام من بعداز4سال میخوام درس بخونم براامتحان امسال.ضمنا یک بسر بچه9ماهه هم دارم که کل وقتمو گرفته.میشه منو راهنمایی کنید.جزوههای سال گذشته کامران احمدی رودارم.فقط گوارش روماتو وغددروخوندم...باتشکر

RE: کلاسهای آمادگی آزمون دستیاری - دکتر زهرا - ۱۳۹۰/۲/۱۵ ۰۱:۱۳ صبح

سلام من سروش میام

RE: کلاسهای آمادگی آزمون دستیاری - dr_t - ۱۳۹۰/۴/۲۷ ۰۹:۰۹ صبح

نمیدونم میخواید کلاس برید یا مکاتبه یی شرکت کنید...اما بین پارسیان دانش و سروش فرزانگان...الان خیلی‌ آیتم‌ها مشترکه اما من داخلی‌ پارسیان و اطفال سروش رو ترجیح میدم.جراحی و زنان مشترک هستن ..مینور‌ها هم که بستگی به خود آدم داره که با کدوم جزو راحته و اینکه قبکن چی‌ خونده(چون با فرم نوشتن و ...آشنا تره و راحت تره) مهمتر از همه اینه که یکی‌ رو شروع کنیم و دره کنیم اکثر جزوه‌ها مطلب رو کاور می‌کنن .

RE: کلاسهای آمادگی آزمون دستیاری - dradeli - ۱۳۹۱/۱/۲۱ ۰۷:۳۳ عصر

سلام دوستان عزیز جهت اطلاعات بیشتر در مورد موسسه سروش فرزانگان ومشاوره وبرنامه ریزی می توانید به این وبلاگ مراجعه کنید.www.khanehdastyar.blogsky.com(وبلاگ دکتر پوریا عادلی مشاور تحصیلی موسسه سروش فرزانگان ونماینده موسسه سروش فرزانگان در استان اصفهان)

RE: کلاسهای آمادگی آزمون دستیاری - drshoor - ۱۳۹۱/۲/۱۳ ۰۱:۲۱ عصر

کامران احمدی امسال حضوری داره یا نه؟کسی میدونه.؟

RE: کلاسهای آمادگی آزمون دستیاری - dradeli - ۱۳۹۱/۳/۶ ۰۲:۱۵ عصر

دوستان عزیز لطفا قبل از هر تصمیمی برای رزیدنتی 92 نمونه حزوات جدید سروش فرزانگان را از شعبات تهران واصفهان سروش فرزانگان بخواهید.در ضمن کلاسهای سروش در تهران و اصفهان برگزار خواهدشد.www.khanehdastyar.blogsky.com

RE: کلاسهای آمادگی آزمون دستیاری - melody - ۱۳۹۱/۳/۲۸ ۱۰:۴۰ عصر

همکاران محترم کسی میدونه حجم جزوه های سروش چقدره؟ صفحاتش زیاد یا کمه؟

RE: کلاسهای آمادگی آزمون دستیاری - drnima - ۱۳۹۱/۶/۶ ۰۲:۳۳ عصر

ba salam.benazaram sorosh dakhelish kheli hajime.jarahisham parsal aslan javab nadad.

RE: کلاسهای آمادگی آزمون دستیاری - دکتر شفیعی - ۱۳۹۱/۱۰/۱۹ ۱۰:۵۲ صبح

نظرتون راجع به نکات برتر یا دستیار برتر چیه؟ اصلا همه کتاب هاش هست؟

RE: کلاسهای آمادگی آزمون دستیاری - سيما كريمي كيا - ۱۳۹۲/۶/۲۶ ۱۰:۰۴ صبح

دوستان سلام ايا خبر دارين امسال تبريز كلاس رزيدنتي برگزار ميشه يا نه؟
:huh: