اطلاعیه ها
  • به تالار گفتگوی پزشکان و دندانپزشکان ایران خوش آمدید.
  • برای دسترسی به همه امکانات تالار ، از اینجا ثبت نام کنید.
  • لطفاً قبل از ارسال هر گونه مطلبی ، ابتدا قوانین تالار را مطالعه فرمایید.
  • امیدواریم از فعالیت در این تالار لذت ببرید.

ارتباط جنسی از عقب
زمان کنونی: ۱۳۹۳/۹/۳، ۰۴:۱۸ صبح
کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 1 مهمان
نویسنده: نازنین67
آخرین ارسال: loza
پاسخ: 4
بازدید: 77513

ارسال پاسخ 

امتیاز موضوع:
  • 1 رأی - میانگین امتیازات: 5
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
ارتباط جنسی از عقب
نویسنده پیام
نازنین67 آفلاین
تازه وارد
Registered

اعتبار: 0
ارسال: #1
ارتباط جنسی از عقب
سلام..من دوست پسرم به زور بامن از عقب ارتباط جنسی کرده مقعدم خیلی گشاد شده درد هم دارم می ترسم مشکلی واسم پیش اومده باشه ..لطفا راهنماییم کنید.با عرض پوزش این مطلبو اشتباهی در قسمت زنان زایمان مطرح کردم
۱۳۹۰/۲/۳۱ ۰۳:۲۱ صبح
یافتن تمامی ارسال‌های این کاربر نقل قول این ارسال در یک پاسخ
بهاره دادرس آفلاین
کاربر ممتاز تالار
*
Registered

اعتبار: 2
ارسال: #2
RE: ارتباط جنسی از عقب
(۱۳۹۰/۲/۳۱ ۰۳:۲۱ صبح)نازنین67 نوشته شده توسط: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
سلام..من دوست پسرم به زور بامن از عقب ارتباط جنسی کرده مقعدم خیلی گشاد شده درد هم دارم می ترسم مشکلی واسم پیش اومده باشه ..لطفا راهنماییم کنید.با عرض پوزش این مطلبو اشتباهی در قسمت زنان زایمان مطرح کردم

دوست عزیز
لطفا با پزشک زنان یا مامای وارد مشورت کنید و نیاز به معاینه دارید....البته جراح هم می تواند کمک کند....ترجیها از همکاران جراح زن استفاده کنید چون معاینه راحتی نیست و ممکن است معذب شوید
در ضمن اگر به سلامت خود اهمیت می دهید به این نکات توجه کنید:
ارتباط جنسی از ناحیه مقعد هر چند روش صحیحی نیست امروزه چون شایع است بهتر است اقلا شرایط ان رعایت شود...زن باید در پوزیشن مناسب باشد....کاملا امادگی داشته باشد و خودش همکاری کند...از مواد لغزان کننده استفاده شود و هنگام دخول هم نهایت ملایمت و دقت مبزول شود...در واقع به زبان ساده تر این عمل اصلا نباید به زور و با فشار انجام شود....وگرنه ممکن است باعث پارگی بافت مقعد و حتی در مواردی خونریزیهای حاد شود و نیاز به عمل جراحی پیدا شود....ممکن است حتی مداومت در این عمل شما را دچار واریس و یا بیرون زدگی مقعد کند

دختر عزیزم
در ضمن پیشنهاد می کنم در رابطه با دوست پسر خود و ارتباط با ایشان یک تجدید نظر کلی بفرمایید...ایشان اگر به زور با شما این عمل را انجام داده اند به نظر من شاید مورد مناسبی برای ادامه رابطه عاطفی با شما نباشند چون کسی که به شما علاقمند باشد سلامت شما برایش در درجه اول اهمیت قرار دارد....بهر حال اگر بازهم به ادامه ارتباط با ایشان اصرار داشتید سعی کنید با دید باز قدم بردارید و به همه چیز اگاه باشید تا دچار عواقب روحی و روانی و یا مشکلات جسمی نشوید
در پناه حق شاد باشید

ارادتمند شما : دکتر بهاره دادرس
۱۳۹۰/۲/۳۱ ۰۸:۵۵ عصر
مشاهده‌ی وب‌سایت کاربر یافتن تمامی ارسال‌های این کاربر نقل قول این ارسال در یک پاسخ
Vernal User آفلاین
تازه وارد
Registered

ارسال: #3
سلام با عرض ادب و خسته نباشيد !
من وقتي كه با دوست دخترم همبستر ميشيم هميشه ازم ميخواد كه از عقب باهاش برم ! ولي نميدونم اين كار ميتونه براش خطري داشته باشه يا نه ! يا توصيه هايي كه بايد در اي رابطه بدونيم چي هستش ؟؟
۱۳۹۰/۱۲/۱۵ ۱۰:۳۹ صبح
loza آفلاین
تازه وارد
Registered

ارسال: #4
salam doste aziz rastesh man khodam az aghab rabeteye jensi dashtam
avayelesh ehsase dard nemikoni amma vaghti k in kar ziyad anjam beshe kam kam ehsase darde ziyadi mikoni
be toori k hatta madfo kardan ham toam ba dard mishe
va momkene be bimariye bavasir mobtala beshe
۱۳۹۱/۳/۱۹ ۱۰:۳۴ صبح
ارسال پاسخ 

موضوع‌های مرتبط با این موضوع...
موضوع: نویسنده پاسخ: بازدید: آخرین ارسال
  مشکلات جنسی مرد fatemejm 4 3,879 ۱۳۹۱/۱۰/۲۶ ۱۲:۴۸ عصر
آخرین ارسال: hamidebrahimi
  مقاربت دردناک و کاهش میل جنسی Sina mikaeli 1 3,606 ۱۳۸۹/۱۱/۲۰ ۱۱:۵۶ صبح
آخرین ارسال: support

پرش به انجمن: