امتیاز موضوع:
  • 1 رأی - میانگین امتیازات: 5
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
احتمال حاملگی بدون دخول
باعرض سلام وخسته نباشيد خدمت شمامن روزاخرپريودم بانامزدم رابطه جنسی بدون دخول داشتيم ولي بانزديکي
دستگاه تناسليشان بادستگاه تناسلي من ارضاشدن ،آياباريختن اب مني 
درنزديکي دستگاه تناسلي من امکان باردارشدن هست،البته من ازترس باردار
حدودسه روزبعدش ازقرص ضدباداري استفاده کردم ايجلوگيري ميکند،
باتشکرازشمارض
پاسخ
سلام.اصلا نترسید مشکلی نیست.

سلام.احتیاجی به ترمیم نیست این درد و هزینه رو متحمل نشید شما زنوشوهرید.
پاسخ
سلام ..احتمال حاملگی بدون هیچ گونه دخولی تنها با اینکه مایع بر روی سینه ها ریخته شود وجود دارد یا نه تورو خدا سریع جواب بدین ..دارم از استرس میمیرم
؟؟؟؟؟
پاسخ
با سلام:
خیر امکان ندارد. در ضمن لازمه ی تشخیص دقیق بارداری انجام آزمایش خون است.
زندگی زیباست آن را شفاف تر ببینید.....
پاسخ
با عرض سلام
من با نامزدم 29مهر معاشقه داشتم و باکره هستم و 22مهر هم دوره پریودم تموم شده بود و آب منی اون رو شکمم ریخته شد فقط رابطه لاپایی داشتم امکانش هست با ترشح نامزدم حامله بشم؟؟؟
16 آبان هم قرار بود پریود بشم ولی نشدم ولی الان درد قبل پریودی و دارم نمیدونم درد پریودیه یا حاملگی؟؟؟؟
لطفا جواب بدین نگرانم
پاسخ
سلام من دوستم فقط لأي پايي با هم رابطه داشتيم هيچ آبي از دوست پسر بيرون نيامد اما من پريودي عقب افتاده تمام علائم پريودي را هم دارم اما پريود نشدم إمكان بارداري وجود داري؟؟
پاسخ
سلام خدمت شما عیدتون مبارک من روز قبل با معشوقه خود ک باکره هستش نزدیکی کردم و موقعی ک التم لاپی اون قرار داشت ارضا شدم ایا احتمال حاملگی وجود دارد خواهشا راهنمایی کنید. ازمایش خون چند روز پس از این نزدیکی میشه انجام داد.
پاسخ
با سلام

من و نامزدم امروز رابطه داشتیم ولی دخولی صورت نگرفت. من شورت تنم بود ولی ایشون نه. ما التهامون را به هم مالیدیم و همزمان ارضا شدیم. ایشون منی را روی شورت من ریختند و این در حالی بود که شورت منم خیس بود. ایا احتمال حاملگی وجود دارد؟ امروز هم ۷ روز پس از اتمام قاعدگی ام هست. الان هم کمی درد در ناحیه زیر شکم دارم. تو رو خدا زود جواب بدید... چکار کنم؟؟
پاسخ

پرش به انجمن:

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 1 مهمان