امتیاز موضوع:
  • 0 رأی - میانگین امتیازات: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
وجود کیست و مایع آزاد
با سلام و احترام

آیا وجود کیست 58 میلی متری در left adenexa نیازی به عمل جراحی داره؟ و وجود مایع آزاد به اندازه 3 الی 4 میلی لیتر در کول دی ساک به چه معنی هست؟

متشکرم
پاسخ
(1391/8/2، 06:14 عصر)لیلی ج نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
با سلام و احترام

آیا وجود کیست 58 میلی متری در left adenexa نیازی به عمل جراحی داره؟ و وجود مایع آزاد به اندازه 3 الی 4 میلی لیتر در کول دی ساک به چه معنی هست؟

متشکرم

درود

سن بیمار را بفرمایید

آیا بچه دار است یا بچه نیاورده تا کنون ؟

آیا بی نمازی(عادت - پریود ) او نا هنجار است ؟ به هنگام( منظم) است ؟

آیا تا کنون برای این گرفتاری( مشکل) دارویی خورده است ؟
پاسخ
 سپاس شده توسط لیلی ج
24 سال دارم. بچه ندارم یعنی کلا ازدواج نکردم. البته من میخاستم جواب آزمایشم رو خودم زودتر بفهمم ولی دیروز که به پزشک مراجعه کردم بهم داروی دزوسپتیو رو دادند. شروع مصرف این دارو همزمان با شروع عادت ماهانه هست ولی من که به بی نظمی عادت دچارم و معلوم نیست چه زمان پریود بشم باید چه کار کنم؟ شاید حتی تا سه ماه دیگه هم پریود نشم. چطور باید این دارو رو مصرف کنم؟ در ضمن کیست من از نوع ساده هست.
تا حالا حتی یک قرص هم نخوردم.
متشکر از راهنماییتون
پاسخ
(1391/8/4، 01:38 عصر)لیلی ج نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
24 سال دارم. بچه ندارم یعنی کلا ازدواج نکردم. البته من میخاستم جواب آزمایشم رو خودم زودتر بفهمم ولی دیروز که به پزشک مراجعه کردم بهم داروی دزوسپتیو رو دادند. شروع مصرف این دارو همزمان با شروع عادت ماهانه هست ولی من که به بی نظمی عادت دچارم و معلوم نیست چه زمان پریود بشم باید چه کار کنم؟ شاید حتی تا سه ماه دیگه هم پریود نشم. چطور باید این دارو رو مصرف کنم؟ در ضمن کیست من از نوع ساده هست.
تا حالا حتی یک قرص هم نخوردم.
متشکر از راهنماییتون

درود
شما می توانید از هر زمان خوردن دارودانه( قرص) را آغاز کنید ( هر 24 سات یکی)
یک ماه پس از آغاز بکار گیری( مصرف) بار دیگر فرا آوانگاری( سونوگرافی) انجام دهید تا ببینید چه اندازه از
اندازه کیسَک( کیست) تخمدان کاسته شده است

کامروا ( موفق) باشید
پاسخ
 سپاس شده توسط لیلی ج

پرش به انجمن:

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 1 مهمان